O firmie


 

Pixoko to tak na prawdę jedna osoba. Dzięki wparciu kilku przyjaciół, na których zawsze mogę liczyć, od 2016r. tworzę dla Was drewniane upominki i ozdoby. W ciągu tych paru lat moje paczki dotarły do wielu miejsc w Polsce, Austrii, Niemczech, UK i USA.

 

 

Wszystko, co do Was trafia przechodzi przez moje ręce. Od projektu, przez wybór materiałów i wykonanie produktu, aż do zapakowania przesyłki to jedna para rąk. W takim układzie cieżko zrzucić na kogoś winę ;) Poświęcam Wam całą swoją uwagę, a we wszystkim, co robię, zostawiam część swojego serca i radość z tworzenia. Staram się łączyć nowe technologie z tradycją, dlatego wszystkie produkty są przygotowywane na nowoczesnych maszynach i ręcznie wykończone. Od ilości zdecydowanie wolę jakość, a Wasze zadowolenie to najlepszy powód do radości. To nie jest produkcja seryjna - to niewielka manufaktura z wielkimi marzeniami.

 

 

Zaczęło się niewinnie, to miał być tylko krótki romans z drewnem, bo od szkoły bliżej mi do metalu. Po kilku nieprzespanych nocach wiosenne zauroczenie przerodziło się jednak w coś więcej, nie pozwala mi myśleć o niczym innym i chyba zostanie na dłużej.

Dlaczego Pixoko? Bo wszystko co robię najpierw rysuję na papierze, tak pi razy oko. Później już nie ma miejsca na kompromisy i każdy ułamek milimetra jest ważny, każda linia ma swoje miejsce.
Wiem, że czytacie to inaczej. Ja też mówię piksoko. Tak jest dobrze, tak ma być ;)

Mam na imię Darek. Znalazłem się tu przypadkiem. Pokochałem to co robię. Robię to dla Was.

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl